KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9758120
nr 975 8120
Ulf Ã…lund
(f. 1948), Sverige
Akvarell, Ulf Ã…lund (f. 1948), Stadshuset, signerad, 37x50
Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:35:08
24/8 18:28:39
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv